خرید تیراهن در مشهد

بزرگترین سایت تفریحی ایران

خرید تیراهن در مشهد

۲۱ بازديد

در سال 1812 ، حدود 200 سال پیش ، برای تیرآهنA مهم نبود. از سال 1730 تا 1830 ، بسیاری از اختراعات در زمینه دستگاه انجام شد. بعداً ، انواع مختلفی از فلزات از جمله آهن ، فولاد و بازیگران ، استفاده متفاوتی دارند. این همان زمان با اختراع این شی ، دونات ، موانع و موارد مشابه است.

مشخصات تیرآهن ، وظیفه اصلی آن به دلیل تأثیر قدرت قدرتمند و زاویه ، استرس و استفاده کلیدی در صنعت ساخت و ساز است. در فرآیند تولید این محصول ، از اجاره داغ استفاده می شود و فقط مراحل مختلفی در سطل زباله آن است. این یک مورد استفاده گسترده در ساختمانها ، بسته به بال و فداکاری ، به گروه های مختلف تقسیم می شود.
Steam Construction EC  بخش مهمی از EC است ، یک سازه Jarcast عمومی Aتیرآهن است.

وظایف تعریف شده برای تیرآهن برای تیرآهن کالاهای بلند کردن به ساختمان برای مؤلفه ساختاری است. Aتیرآهن از دو بخش تشکیل شده است ، قسمت میانی ، وسط Aتیرآهن ، و قسمت اصلی آن از روح ، لبه ها و دامنه ها بال نامیده می شود.

تیرآهن عمدتاً برای دریافت بالهای و وسایل نقلیه تیرآهنA در رتبه های بزرگ و تیرآهن طراحی شده است. در حقیقت ، تیرآهن به ساختمان تنش می بخشد و به نیروی نجس تبدیل می شود. این نیروها ممکن است به خم و تغییر شکل تیرآهنN منجر شود که این امر باعث کاهش ثبات ساختمان در طی یک خطرناک و زلزله می شود.به همین دلیل ، موقعیت مکانی ، نوع تیرآهن و تعداد آنها باید مطابق با متخصصان و استانداردهای سیستم مهندسی هر کشور انجام شود.

برنده تیرآهن ممکن است به عنوان ستون در سازه هایی با صلیب تقریباً مربع استفاده شود. کلونیا نیروهای بادی عمودی و افقی را به پایه و اساس ساختمان منتقل می کند. ستون ها به 3 روش در ساختمانهای باج فلزی استفاده می شوند:

ستون های میانی به عنوان مرکز مربع در نظر گرفته می شوند و کل منطقه را منتقل می کنند.
ستون های جانبی که دارای یک بار نیمه مربع هستند.
ستونهای زاویه ای که یک چهارم مربع را حمل می کنند.

تیرآهن همچنین برای قرار دادن خیابان های مرکزی در سازه های ریلی استفاده می شود. این ستون ها در واقع ستون ها و قطب های اساسی را متحد می کنند و توانایی ساخت و ساز در مقاومت در برابر ساخت و ساز و فشار را افزایش می دهند. بسته به نوع و محل قطب های میانی از اهمیت استفاده می شود.

استفاده از تیرآهنA IPE و Inp 800-600 میلی متر از ارتفاع و تیرآهن IPP در ساختمانهای تیرآهن ، بسته شدن و دروازه در ساختمانها استفاده می شود.Aتیرآهن که بر اساس استانداردهای چینی و روسیه و به شکل II ساخته شده است. معروف به INP.
تیرآهن دیگری به نام Hash ، IPB وجود دارد که با IPB مشخص می شود ، با بال های گسترده و بسیار گسترده مشخص می شود و دو نوع ، سنگین و سبک (L و V) وجود دارد.
تیرآهنAN- استفاده از Aaaticals شامل موارد زیر است: در بالهای گسترده ، ستون و مزارع ، نیمه گسترده ، اروپایی و عسل استفاده می شود. همانطور که از این نام آمده است ، در کاستی های آن سوراخ هایی وجود دارد و قدرت آنها را کاهش می دهد.
اگر تیرآهن ساده باشد ، به طور خلاصه خوانده می شود و به آن I یا NP گفته می شود ، زیرا قد آنها 80-600 میلی متر و بسیار کاربردی است. واد

این بخش از فولاد در مواردی که به نیروی بسیار مبهم مورد نیاز است استفاده می شود. با این حال ، در قسمت هایی که نیاز به برش زیاد دارند استفاده نمی شود.

پیش نویس های اولیه به الگوهای قطب ها جذب می شوند (آنها یک میلی متر یک میلی متر یک میلی متر به نام استنسیل هستند). سپس سهام آهن در شاس افقی قرار می گیرد و با EES با EES قرار می گیرد تا از خود جلوگیری کند.

بهترین نمایه پروکسی برای یک ستون یک جعبه بال یا مربع گسترده است زیرا بهتر از سایر بخش ها کار می کند.علاوه بر این، در اکثر شرایط عملیاتی، اتصال تیرها آسان است. هش HEB همانطور که گفتیم سنگین است، به این معنی که این نوع تیرآهن دارای بال گسترده تری نسبت به پرتو HEA است.

در دسته بندی دیگر تیرآهن ها بر اساس سایز محصول طبقه بندی می شوند که می توان آن را یکی از مهم ترین دسته بندی ها دانست:
سایز تیرآهن 12
وزن این تیرآهن از 10.4 کیلوگرم تا 26.8 کیلوگرم بر متر متغیر است و به طور گسترده در صنعت و ساختمان استفاده می شود. در میان برنامه های کاربردی، می توان از این اندازه برای ساخت بلندگوهای تیرآهن استفاده کرد. سقف و پوشش تیرها نوک تیز هستند.
 
سایز تیرآهن 14
این را می توان به عنوان رایج ترین نوع تیرآهن در نظر گرفت. تیرآهن 14 وزنی بین 12.9 تا 33 کیلوگرم دارد و کاربردهایی دارد که شامل خرپا، پاشنه و سقف می شود. تیرآهن 14 در تمامی کارخانه های داخلی تولید می شود.

سایز تیرآهن 16
یکی دیگر از سایزهای محبوب تیرآهن سایز 16 است که 15 و 41 کیلوگرم وزن دارد. از کاربردهای این اندازه می توان به ساخت مزرعه، سقف و پل عسل اشاره کرد.

 سایز تیرآهن 18
یکی از پرکاربردترین سایزها، این تیرآهن ها بین 18 تا 49 کیلوگرم وزن دارند و کاربردهایی مانند سایزهای 14 و 16 دارند.

 تیرآهن سایز 20

این تیرآهن در سازه های بزرگ که وزن و استحکام بیشتری نسبت به سایزهای دیگر دارند و نیاز به استحکام بیشتری دارند استفاده می شود. وزن این محصول از 22 تا 60 کیلوگرم می باشد.

تیرآهن به پرکاربردترین بخش فولادی با مزایایی تبدیل شده است. این مزایا عبارتند از:

زندگی طولانی
بزرگترین مزیت تیرآهن نسبت به بتن عمر طراحی است.مهلت ساخت و سازهای بتونی طی 50 و 60 سال تعیین می شود. زیرا استحکام بتن با گذشت زمان کاهش می یابد. البته با استفاده از روشهای خاص در طراحی ساختاری ، می توان از آن برای افزایش زندگی ساختار بتونی استفاده کرد.

سرعت اعدام
اگر از تیرآهن در ساخت اسکلت ساختمان استفاده می کنید ، پروژه شما افزایش می یابد. با این حال ، ساختار بتونی برای حدود 20-30 درصد ارزان تر است. با توجه به اینکه ساخت تسهیلات مسکن در اولویت است و از ساختارهای بتونی از نظر اقتصادی سودمند نیست.

علاوه بر بسیاری از ترجیحات ، تیرآهن گاهی اوقات کاستی هایی است که نمی توان از آنها استفاده کرد. نقص این بخش عبارتند از:

زیاد به عنوان احتمال پوسیدگی
تیرآهن معمولاً از فولاد معمولی ساخته شده و به همین دلیل پتانسیل خوردگی فوقانی است. این مشکل می تواند دوره کار ساختار را کاهش دهد ، بنابراین رطوبت در مکان های مرتفع و فقط ساخت و سازهای بتونی استفاده می شود.

به قدرت تخصص بیشتری نیاز دارید
با استفاده از تیرآهن ، چارچوب این چارچوب به نیروی کار تخصصی تری نیاز دارد و برای ساخت بتن تخصصی تر از بتن در نظر گرفته می شود. این امر برای ساخت این نوع اسکلت به کنترل و کنترل بیشتری نیاز دارد.

انتخاب Foraتیرآهن های قوی و بادوام و بادوام بسیار مهم است زیرا پرتوهای و ستون ها مهمترین عنصر ساختاری هستند. ما امیدواریم که بتوانیم ایده ها و اطلاعاتی را برای انتخاب صحیح به شما ارائه دهیم که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به آدرس خودش مراجعه کنید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.