نماد انگشتر برای هر انگشت چیست؟

بزرگترین سایت تفریحی ایران

نماد انگشتر برای هر انگشت چیست؟

۹ بازديد

شاید شما هنگامی که قصد خرید انگشتر طلا را دارید تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید که انداختن انگشتر در هر انگشت نشانه متفاوتی دارد. اگر در مورد آن اطلاع پیدا کنید با خیال راحت تری میتوانید انگشتر به دست کنید.این تصور که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنا و مفهومی دارد از افسانه های قدیمی و خرافات نشئت گرفته.

شما اگر کاربری هستید که نیازمند تنوع زیاد در انتخاب و خرید انگشتر طلا را دارد میتوانید از مجموعه گالری هنزاگلد خرید آنلاین طلا را که از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار میباشد را انجام دهید .

نشان انگشت از کجا آمده؟

در بیشتر افسانه های باستانی همه انگشتان دست یکی از خدایان رومی نامیده می شودو جالب این است که انگشت شست تنها انگشت بی نام است. البته این به معنای مهم نبودن انگشت شست نیست، بلکه برعکس این انگشت به معنای اراده عمیق انسان است. اولین انگشت دست هر فرد را می توان نشانه اراده و مشیت او برای مسائل زندگی شخصی یا دنیای اطرافش دانست.جالب این جا است که اگر مردان انگشتر را داخل انگشت شست راست خود بگذارند به این معنی است که می خواهند قدرت نشان دهند. البته، در فلسفه چینی، این سؤال نشان دهنده انعطاف پذیری و توانایی سازگاری با خواسته های دیگران است. به این معنی که اگر حلقه داخل شست دست چپ قرار گیرد به معنی نامزد بودن است.

مردم ممکن است نگاهی به نحوه پوشیدن حلقه های شما بیندازند، جواهرات زیبای شما را تحسین کنند و اغلب شخصیت، وضعیت مالی و … شما را حدس بزنند.اغلب، این فرضیات ریشه در تاریخ، باورهای فرهنگی و منشأ، و ترجیحات حلقه ها در انگشتان مختلف دارند. اما قبل از اینکه انگشتر خود را دست کنید، دانستن اینکه هر انگشت شما، شخصیت و سبک زندگی شما را می گوید مفید است.

برای هزاران سال است که مردم آنها را به عنوان نمادی از موقعیت، ثروت و تعهد می پوشند. به عنوان مثال، حلقه ازدواج پیامی ارسال میکند که شما متاهل هستید و در یک رابطه قرار دارید.

 

سئو سایت تضمینی با تیم تخصصی سئو سایت در اصفهان

انگشت کوچک:

حلقه های انگشت کوچک اغلب اولین انتخاب مردان برای انداختن یک حلقه هستند. انگشتر انگشت کوچک مزایای کمی دارد، از جمله اینکه با مذهب یا فرهنگ مرتبط نیست (برخلاف انگشت حلقه).

اگرچه، اغلب، میراث خانوادگی بر روی انگشت کوچک پوشیده می شود. مورد دیگر این است که حلقه ها روی انگشت کوچک با انگشت اشاره تداخلی ندارند  یا آن را لمس نمی کنند.

حلقه های انگشت کوچک به عنوان یکی از پر زرق و برق ترین طرح ها دیده می شوند. در انگلستان و دیگر کشورهای غربی، مردان اغلب حلقه‌های مهر را در انگشت کوچک چپ می‌اندازند.

این عمل نمادگرایی، به صدها سال پیش برمی گردد و بسیاری از خانواده ها آن را در طول نسل ها منتقل کرده اند. اگر می‌خواهید جلب توجه کنید، این همان جایی است که باید آنها را بپوشید.

انگشت حلقه:

در اکثر کشورهای غربی یک فرد متأهل حلقه ازدواجش را در انگشت حلقه دست چپ می اندازد. بسیاری از غربیان  منشأ این رسم را از اعتقاد روم باستان می دانند. چرا که رومیان به این قضیه اعتقاد داشتند که یک رگ مستقیماً از انگشت چپ حلقه به قلب متصل است. در اوایل قرن بیستم، مردان غربی که به جنگ می رفتند اغلب حلقه ای به دست می انداختند تا به آن ها در مورد عزیزانشان که در خانه مانده اند، یادآوری کند. از آن زمان، حلقه های ازدواج رایج و حتی مقرون به صرفه شدند.

اگرچه بسیاری از فرهنگ‌ها انگشت حلقه چپ را برای حلقه‌های ازدواج و نامزدی رزرو می‌کنند، اما چندین کشور نیز هستند که از انگشت حلقه راست برای همین منظور استفاده می‌کنند. اینها عبارتند از آلمان، روسیه، هند و بسیاری دیگر از کشورها باز هم در عقیده طالع بینان، این انگشت را با نام آپولو میشناسند. و اعتقاد دارند اگر دوست دارید در کارهای مختلف خلاقیت و نبوغ پیدا کنید، باید انگشت حلقه را به انگشتر زینت دهید.

انگشت وسط:

انداختن انگشتر در انگشت وسط، لزوماً معنی خاصی به دنبال ندارد. چون این انگشت از همه بلند تر است و در مرکز دست قرار دارد اگر انگشتری به آن انداخته شود جلب توجه بیشتری میکند. به همین دلیل میتواند نماد قدرت باشد. همچنین اگر میخواهید بدون منظور انگشتری در دست کنید، این انگشت انتخاب خوبی ست.

حلقه ای که در مرکز دست پوشیده می شود نماد تعادل و مسئولیت است. همچنین، استفاده از انگشتر در انگشت وسط تصمیم جسورانه ای است که توجه را به خود جلب می کند و می تواند شروع کننده مد باشد.

جهت کاملتر خواندن به مطلب رازهای انداختن انگشتر در هر انگشت چیست؟ مراچعه نمایید .

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.